25.2.2016

Joukkue 2016

Sun Cityn vuoden 2016 pelaaja rosteri on päivitetty seuran kotisivuilla. Talven aikana kiinnostus Sun Cityn suuntaan on ollut suuri, ja vahvuutemme on liittynyt muutamia uusia mielenkiintoisia pelaajia. Suurin osa viime kauden pelaajista jatkaa myös tällä kaudella, muutama pelaaja vielä harkitsee pelaamistaan kesän suhteen. Sun City on viisi vuotta tehnyt yhteistyötä yliopistojoukkue 09:ersin kanssa ja heidän joukkueesta on jo monen vuoden ajan liittynyt pelaajia Sun Cityn vahvuuteen kesän aikana. Nämä yliopisto pelaajat puuttuvat vielä pelaajalistalta.  Tulemme kevään aikana päivittämään mutamaan otteeseen pelaaja rosterin seuran kotisivuille joten kannattaa aktiivisesti seurata Sun Cityn mediaa.


Mikäli haluat liittyä Sun Cityn vahvuuteen, voitte olla yhteydessä joukkueen päävalmentajaan.
Sun city HC 2016
Tony Andersson
Puh. 0400 492700

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti